Baner zdjęciowy Baner zdjęciowy Baner zdjęciowy Baner zdjęciowy
Prześlij odnośnik znajomemu Drukuj stronę Zapisz w formacie PDF

Powiadom znajomego o artykule

Uchwały i stanowiska WRRP

 

Uchwały i stanowiska WRRP podjęte w 2021 roku:

 1. Uchwała Nr 1 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Niepublicznej Szkole Policealnej TEB Edukacja w Lubinie.
 2. Uchwała Nr 2 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Technikum TEB Edukacja w Lubinie.
 3. Uchwała Nr 3 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Niepublicznym Technikum Programistycznym TECHNI SCHOOLS we Wrocławiu.
 4. Uchwała Nr 4 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Niepublicznej Szkole Policealnej TEB Edukacja we Wrocławiu.
 5. Uchwała Nr 5 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Szkole Branżowej II stopnia w Dolnośląskim Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym  nr 12 dla Niesłyszących i Słabosłyszących oraz z innymi Niepełnosprawnościami we Wrocławiu.
 6. Uchwała Nr 6 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Niepublicznej Szkole Policealnej TEB Edukacja w Jeleniej Górze.
 7. Uchwała Nr 7 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Technikum TEB Edukacja we Wrocławiu.
 8. Uchwała Nr 8 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Technikum TEB Edukacja w Legnicy.
 9. Uchwała Nr 9 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Technikum nr 1 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie.
 10. Uchwała Nr 10 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Technikum w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Ziębicach.
 11. Uchwała Nr 11 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Technikum nr 1 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Legnicy.
 12. Uchwała Nr 12 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Szkole Policealnej Służb Społecznych i Medycznych w Dolnośląskim Zespole Szkół w Jaworze.
 13. Uchwała Nr 13 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Technikum w Zespole Szkół w Lubomierzu.
 14. Uchwała Nr 14 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Technikum nr 1 w Zespole Szkół Mechanicznych w Bolesławcu.
 15. Uchwała Nr 15 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Branżowej Szkole I stopnia nr 1  w Zespole Szkół Mechanicznych w Bolesławcu.
 16. Uchwała Nr 16 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Niepublicznej Szkole Policealnej TEB Edukacja w Legnicy.
 17. Uchwała Nr 17 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Niepublicznej Szkole Policealnej TEB Edukacja w Wałbrzychu.
 18. Uchwała Nr 18 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Technikum w Zespole Szkół Budowlanych we Wrocławiu.
 19. Uchwała Nr 19 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Szkole Branżowej I stopnia w Zespole Szkół Budowlanych we Wrocławiu.
 20. Uchwała Nr 20 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Technikum w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze.
 21. Uchwała Nr 21 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Zespole Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych we Wrocławiu.
 22. Uchwała Nr 22 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Technikum w Zespole Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Bielawie.
 23. Uchwała Nr 23 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Technikum w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Mokrzeszowie.
 24. Uchwała Nr 24 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Szkole Branżowej I stopnia w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Mokrzeszowie.
 25. Uchwała Nr 25 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Szwajcarskim Centrum Edukacji we Wrocławiu.
 26. Uchwała Nr 26 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Technikum w Zespole Szkół Przyrodniczo-Usługowych i Bursy Szkolnej w Jeleniej Górze.
 27. Uchwała Nr 27 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Szkole Policealnej Kosmetyki CNiB „Żak” w Lubinie.
 28. Uchwała Nr 28 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Szkole Policealnej Administracji CNiB „Żak” w Lubinie.
 29. Uchwała Nr 29 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Policealnej Szkole Medycznej Epsilon w Dzierżoniowie.
 30. Uchwała Nr 30 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Szkole Policealnej Opieki Medycznej „Żak” w Zgorzelcu.
 31. Uchwała Nr 31 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Szkole Policealnej Medycznej „Żak” w Legnicy.
 32. Uchwała Nr 32 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Niepublicznej Szkole Policealnej Opieki Medycznej „Żak” w Legnicy.
 33. Uchwała Nr 33 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Szkole Policealnej Stomatologicznej „Żak” w Legnicy.
 34. Uchwała Nr 34 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Szkole Medycznej TERRA NOVA we Wrocławiu.
 35. Uchwała Nr 35 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Szkole Branżowej II stopnia w Zespole Szkół Zawodowych w Wołowie.
 36. Uchwała Nr 36 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Szkole Branżowej I stopnia w Zespole Szkół nr 2 w Dzierżoniowie.
 37. Uchwała Nr 37 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Szkole Policealnej w Świdnicy.
 38. Uchwała Nr 38 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Szkole Policealnej w Legnicy.
 39. Uchwała Nr 39 w sprawie zaopiniowania wykazu zawodów, w których za przygotowanie zawodowe młodocianych pracowników może być dokonywana refundacja kosztów poniesionych przez pracodawcę na wynagrodzenia i składki na ubezpieczenia społeczne młodocianych pracowników zatrudnionych na podstawie umowy o pracę w celu przygotowania zawodowego.

   

 

 

Uchwały i stanowiska WRRP podjęte w 2020 roku:

 1. Uchwała Nr 1 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Branżowej Szkole I stopnia nr 2 w Powiatowym Zespole Szkół nr 2 w Środzie Śląskiej.
 2. Uchwała Nr 2 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Branżowej Szkole II stopnia w Zespole Szkół Samochodowych w Legnicy.
 3. Uchwała Nr 3 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Zespole Szkół Samochodowych i Budowlanych w Głogowie.
 4. Uchwała Nr 4 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Technikum nr 16 w Zespole Szkół Nr 3 we Wrocławiu.
 5. Uchwała Nr 5 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Technikum w Zespole Szkół Elektronicznych w Jeleniej Górze.
 6. Uchwała Nr 6 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Technikum w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Sycowie.
 7. Uchwała Nr 7 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Policealnej Szkole Kosmetyki i Rozwoju Gamma w Kłodzku.
 8. Uchwała Nr 8 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Technikum w Zespole Szkół w Górze.
 9. Uchwała Nr 9 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Branżowej Szkole II stopnia w Zespole Szkół Ekonomicznych w Głogowie.
 10. Uchwała Nr 10 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Branżowej Szkole II stopnia w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Głogowie.
 11. Uchwała Nr 11 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Technikum i Szkole Branżowej I stopnia w Powiatowym Zespole Szkół w Chojnowie.
 12. Uchwała Nr 12 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Technikum Zawodowym w Zespole Szkół w Szczawnie-Zdrój.
 13. Uchwała Nr 13 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Europejskiej Szkole Integracji Społecznej TERRA NOVA we Wrocławiu.
 14. Uchwała Nr 14 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Szwajcarskim Centrum Edukacji we Wrocławiu.
 15. Uchwała Nr 15 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Technikum nr 2 w Zespole Szkół Zawodowych w Wołowie.
 16. Uchwała Nr 16 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Technikum TEB Edukacja w Jeleniej Górze.
 17. Uchwała Nr 17 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Technikum TEB Edukacja w Wałbrzychu.
 18. Uchwała Nr 18 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Branżowej Szkole I stopnia nr 2 w Zespole Szkół nr 2 w Lubinie.
 19. Uchwała Nr 19 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Bolesławcu.
 20. Uchwała Nr 20 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Gryfowie Śląskim.
 21. Uchwała Nr 21 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Technikum TEB Edukacja we Wrocławiu.
 22. Uchwała Nr 22 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Branżowej Szkole II stopnia w Kłodzkiej Szkole Przedsiębiorczości w Kłodzku.
 23. Uchwała Nr 23 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Technikum w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Twardogórze.
 24. Uchwała Nr 24 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Europejskim Technikum Menedżerskim we Wrocławiu.
 25. Uchwała Nr 25 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Technikum w Zespole Szkół Zawodowych w Oleśnicy.
 26. Uchwała Nr 26 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Technikum nr 4 w Zespole Szkół Elektronicznych w Bolesławcu.
 27. Uchwała Nr 27 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Policealnej Szkole Edukacji Europejskiej w Kłodzku.
 28. Uchwała Nr 28 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Policealnej Szkole TEB Edukacja w Wałbrzychu.
 29. Uchwała Nr 29 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy Policealnej Szkole TEB Edukacja we Wrocławiu.
 30. Uchwała Nr 30 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Policealnej Szkole TEB Edukacja w Jeleniej Górze.
 31. Uchwała Nr 31 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Technikum w Zespole Szkół i Placówek w Bolkowie.
 32. Uchwała Nr 32 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Policealnej Szkole Medycznej Epsilon w Dzierżoniowie.
 33. Uchwała Nr 33 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Technikum nr 1 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie.
 34. Uchwała Nr 34 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Policealnej Szkole TEB Edukacja w Świdnicy.
 35. Uchwała Nr 35 w sprawie zaopiniowania wykazu zawodów, w których za przygotowanie zawodowe młodocianych pracowników może być dokonywana refundacja kosztów poniesionych przez pracodawcę na wynagrodzenia i składki na ubezpieczenia społeczne młodocianych pracowników zatrudnionych na podstawie umowy o pracę w celu przygotowania zawodowego.
 36. Uchwała Nr 36 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Branżowej Szkole II stopnia i Technikum w Zespole Szkół w Świebodzicach.
 37. Uchwała Nr 37 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Niepublicznej Szkole Policealnej TEB Edukacja w Legnicy.
 38. Uchwała Nr 38 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Niepublicznej Szkole Policealnej TEB Edukacja w Jeleniej Górze.
 39. Uchwała Nr 39 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Branżowej Szkole I stopnia w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Mokrzeszowie.
 40. Uchwała Nr 40 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Technikum w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze.
 41. Uchwała Nr 41 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Zespole Szkół Samochodowych i Budowlanych w Głogowie.
 42. Uchwała Nr 42 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Publicznej Szkole Policealnej Centrum Nauki i Biznesu ŻAK w Wałbrzychu.
 43. Uchwała Nr 43 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Niepublicznej Szkole Policealnej Medycznej ŻAK w Legnicy.
 44. Uchwała Nr 44 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Szkole Policealnej Stomatologicznej ŻAK w Legnicy.
 45. Uchwała Nr 45 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Niepublicznej Szkole Policealnej Opieki Medycznej ŻAK w Legnicy.
 46. Uchwała Nr 46 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Szkole Policealnej Stomatologicznej ŻAK w Lubinie.
 47. Uchwała Nr 47 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Szkole Policealnej Medycznej ŻAK w Lubinie.
 48. Uchwała Nr 48 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Szkole Policealnej CNiB ŻAK w Lubinie.
 49. Uchwała Nr 49 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Szkole Policealnej Medycznej ŻAK w Wałbrzychu.
 50. Uchwała Nr 50 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Szkole Policealnej Stomatologicznej ŻAK w Wałbrzychu.
 51. Uchwała Nr 51 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Szkole Policealnej Opieki Medycznej ŻAK w Wałbrzychu.
 52. Uchwała Nr 52 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Niepublicznej Szkole Policealnej TEB Edukacja w Lubinie.
 53. Uchwała Nr 53 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w ATUT Szkole Branżowej II stopnia we Wrocławiu.
 54. Uchwała Nr 54 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Branżowej Szkole II stopnia nr 2 w Zespole Szkół nr 2 we Wrocławiu.
 55. Uchwała Nr 55 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie.
 56. Uchwała Nr 56 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Szkole Medycznej TEB Edukacja w Wałbrzychu.
 57. Uchwała Nr 57 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Szkole Medycznej TEB Edukacja w Świdnicy.
 58. Uchwała Nr 58 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Szkole Policealnej Medycznej ŻAK w Legnicy.
 59. Uchwała Nr 59 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Szkole Policealnej CNiB ŻAK w Lubinie
 60. Uchwała Nr 60 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Europejskiej Szkole Integracji Społecznej TERRA NOVA we Wrocławiu.
 61. Uchwała Nr 61 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Policealnej Szkole TEB Edukacja w Lubinie.
 62. Uchwała Nr 62 w sprawie wyboru przedstawicieli Wojewódzkiej Rady Rynku Pracy we Wrocławiu do składu Komisji Konkursowej dokonującej wyboru kandydata na stanowisko Dyrektora Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy.
 63. Uchwała Nr 63 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Szkole Policealnej Centrum Nauki i Biznesu ŻAK we Wrocławiu.
 64. Uchwała Nr 64 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Szkole Policealnej Stomatologicznej ŻAK we Wrocławiu.
 65. Uchwała Nr 65 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Szkole Policealnej Opieki Medycznej ŻAK we Wrocławiu.
 66. Uchwała Nr 66 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Europejskiej Szkole Integracji Społecznej TERRA NOVA we Wrocławiu.
 67. Uchwała Nr 67 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Szkole Policealnej Stomatologicznej w Zgorzelcu.
 68. Uchwała Nr 68 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Studium Medycznym TEB Edukacja we Wrocławiu.
 69. Uchwała Nr 69 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Technikum TEB Edukacja we Wrocławiu.
 70. Uchwała Nr 70 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Technikum TEB Edukacja w Jeleniej Górze.
 71. Uchwała Nr 71 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Szkole Medycznej TEB Edukacja w Jeleniej Górze.
 72. Uchwała Nr 72 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Technikum TEB Edukacja w Legnicy.
 73. Uchwała Nr 73 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Niepublicznej Szkole Policealnej TEB Edukacja w Legnicy.
 74. Uchwała Nr 74 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Studium Medycznym TEB Edukacja w Lubinie.
 75. Uchwała Nr 75 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Branżowej Szkole II stopnia w Zespole Szkół nr 5 w Wałbrzychu.
 76. Uchwała Nr 76 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Technikum nr 1 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Legnicy.
 77. Uchwała Nr 77 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Policealnej Szkole TEB Edukacja w Wałbrzychu.
 78. Uchwała Nr 78 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Niepublicznej Szkole Policealnej TEB Edukacja w Wałbrzychu.
 79. Uchwała Nr 79 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Branżowej Szkole II stopnia w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Bolesławcu.
 80. Uchwała Nr 80 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Branżowej Szkole I stopnia „Elektroenergetyk” we Wrocławiu.
 81. Uchwała Nr 81 w sprawie oceny sprawozdania z działalności Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy za 2019 rok.
 82. Uchwała Nr 82 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Technikum nr 4 w Zespole Szkół nr 7 w Wałbrzychu.
 83. Uchwała Nr 83 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Branżowej Szkole I stopnia nr 1 w Zespole Szkół nr 7 w Wałbrzychu.
 84. Uchwała Nr 84 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Szkole Medycznej TEB Edukacja w Świdnicy.
 85. Uchwała Nr 85 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Policealnej Szkole TEB Edukacja w Świdnicy.
 86. Uchwała Nr 86 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Szkole Policealnej Medyk w Kłodzku.
 87. Uchwała Nr 87 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Prywatnej Szkole Policealnej „Twoja Szkoła” w Dzierżoniowie.
 88. Uchwała Nr 88 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Publicznej Szkole Policealnej „PASCAL” w Wałbrzychu.
 89. Uchwała Nr 89 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Branżowej Szkole II stopnia w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelinie.
 90. Uchwała Nr 90 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Branżowej Szkole I stopnia w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelinie.
 91. Uchwała Nr 91 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Szwajcarskim Centrum Edukacji w Wałbrzychu.
 92. Uchwała Nr 92 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Szkole Policealnej „Copernicus” we Wrocławiu.
 93. Uchwała Nr 93 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Technikum nr 10 w Elektronicznych Zakładach Naukowych we Wrocławiu.
 94. Uchwała Nr 94 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Publicznej Szkole Policealnej ”PASCAL” w Głogowie.
 95. Uchwała Nr 95 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Zespole Szkół Politechnicznych ”Energetyk” w Wałbrzychu.
 96. Uchwała Nr 96 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Niepublicznej Szkole Branżowej „Dar Losu” I stopnia w Legnicy.
 97. Uchwała Nr 97 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w EDUCROSS Policealnej Szkole Medycznej w Legnicy.
 98. Uchwała Nr 98 w sprawie zaopiniowania sprawozdania z realizacji Dolnośląskiego Regionalnego Planu Działań na rzecz Zatrudnienia za rok 2019.
 99. Uchwała Nr 99 w sprawie zaopiniowania projektu kryteriów wydawania zezwoleń na pracę cudzoziemców obowiązujących w województwie dolnośląskim.
 100. Uchwała Nr 100 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Publicznej Szkole Policealnej PASCAL w Legnicy.
 101. Uchwała Nr 101 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Publicznej Szkole Policealnej PASCAL w Jeleniej Górze.
 102. Uchwała Nr 102 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Technikum nr 1 w Zespole Szkół nr 1 w Lubinie.
 103. Uchwała Nr 103 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Technikum Nauk Nowoczesnych TERRA NOVA we Wrocławiu.
 104. Uchwała Nr 104 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Kłodzkiej Szkole Przedsiębiorczości w Kłodzku.
 105. Uchwała Nr 105 w sprawie wyrażenia opinii o zasadności kształcenia zgodnie z potrzebami rynku pracy w Zespole Szkół Politechnicznych w Głogowie.

 

Wykonanie: itp.wroc.pl Strony internetowe Wrocław