Baner zdjęciowy Baner zdjęciowy Baner zdjęciowy Baner zdjęciowy
Prześlij odnośnik znajomemu Drukuj stronę Zapisz w formacie PDF

Powiadom znajomego o artykule

SPOTKANIA KONSULTACYJNE - Plan realizacji Gwarancji dla młodzieży w Polsce

Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy  zaprasza do udziału w spotkaniach konsultacyjnych dotyczących realizacji   programu „Gwarancje dla młodzieży”, którego celem jest:

- zapewnienie wszystkim młodym ludziom w wieku do 29 lat dobrej jakości oferty zatrudnienia, dalszego kształcenia, przyuczenia do zawodu lub stażu w ciągu czterech miesięcy od pozostawania bez pracy lub zakończenia kształcenia formalnego.          

Spotkania mają być okazją do:

  • aktywnego włączenia się w działania związane z wdrażaniem „Planu realizacji Gwarancji dla młodzieży”, do spotkań z nami i aktywnego uczestnictwa celem wypracowania wspólnej platformy dialogu  nad założeniami do konkursu regionalnego,
  • współpracy nad wypracowaniem szczegółowych zasad konkursów regionalnych dla projektów finansowanych w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój zgodnie z potrzebami rynku pracy.

Spotkania adresowane są do instytucji działających na rzecz młodzieży i skupiających osoby młode oraz innych partnerów zainteresowanych tą tematyką.

Spotkania  tematyczne odbędą się w miesiącu listopadzie. Udział w nich jest bezpłatny. Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w spotkaniach zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego  do dnia 5 listopada 2014r.
Ilość miejsc ograniczona. O udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

UWAGA!
Każda z osób po dokonaniu rejestracji, otrzyma indywidualnie na podany adres e-mail informację o miejscu i terminie spotkania.   

Pliki do pobrania:    
Formularz zgłoszeniowy        
Agenda spotkania
Plan realizacji Gwarancji dla młodzieży w Polsce

Wykonanie: itp.wroc.pl Strony internetowe Wrocław