Baner zdjęciowy Baner zdjęciowy Baner zdjęciowy Baner zdjęciowy
Prześlij odnośnik znajomemu Drukuj stronę Zapisz w formacie PDF

Powiadom znajomego o artykule

Bolesławieckie transgraniczne targi pracy z sukcesem

Blisko tysiąc osób wzięło udział w XX Transgranicznych Targach Pracy, które po raz pierwszy zorganizowano w Bolesławcu. Mamy dobrą wiadomość dla osób, które nie mogły wziąć udziału we wtorkowych targach. Do 22 listopada jest jeszcze możliwość przesłania swojego CV w j. niemieckim lub czeskim na adres: targi@dwup.pl. Konieczne jest wskazanie nazwy pracodawcy i nazwy stanowiska, o które aplikujemy.

Wtorkowe (15 listopada) Polsko-Czesko-Niemieckie Transgraniczne Targi Informacyjno-Rekrutacyjne w Bolesławcu zgromadziły 55 wystawców i blisko tysiąc odwiedzających. 

Pracodawcy, którzy wystawiali się na targach zaoferowali około tysiąc miejsc pracy. Najwięcej wystawców przyjechało z Niemiec, gdzie z roku na rok przybywa propozycji zatrudnienia dla Dolnoślązaków. Rąk do pracy brakuje nie tylko u naszych zachodnich sąsiadów, ale też u pracodawców z Czech i Polski. W Bolesławcu poszukiwani byli specjaliści głównie w branży budowlanej, mechanicznej ,elektromechanicznej, IT, hotelarskiej, a także np. do opieki nad osobami starszymi

Więcej informacji www.eures.dwup.pl

***

XX Transgraniczne Targi Informacyjno-Rekrutacyjne są sztandarowym działaniem Partnerstwa Eures-TriRegio i są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu EaSI. Organizują je doradcy Eures Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy, a w tym roku przy wsparciu Powiatu Bolesławieckiego, a także Powiatowego Urzędu Pracy w Bolesławcu.

   

Wykonanie: itp.wroc.pl Strony internetowe Wrocław