Baner zdjęciowy Baner zdjęciowy Baner zdjęciowy Baner zdjęciowy
Prześlij odnośnik znajomemu Drukuj stronę Zapisz w formacie PDF

Powiadom znajomego o artykule

Konkurs plastyczny dla szkół z nagrodami

Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy (DWUP) ogłasza konkurs plastyczny
pn. „Jak będę duży to będę pracować w Polsce, w Czechach lub Niemczech”.
 
plakat konkurs plastyczny eures

Jest to pierwsza edycja tego typu przedsięwzięcia skierowanego do wszystkich uczniów szkół podstawowych z województwa dolnośląskiego.
Celem konkursu z jednej strony jest zwiększenie rozpoznawalności marki EURES i Partnerstwa TriRegio, a z drugiej promowanie pomysłu i możliwości pracy na pograniczu polsko-czesko-niemieckim.
Zamierzamy wybrać 12 najlepszych prac plastycznych. Podsumowaniem konkursu będzie wyprodukowanie kalendarzy, w których prezentowane będą wyróżnione prace uczniów.

Prace konkursowe (maksymalnie 6 z danej szkoły) będzie można nadsyłać w terminie od 4 do 31 maja 2017 r. Każdy autor pracy z finałowej dwunastki otrzyma ciekawe i wartościowe upominki, a zwycięzca konkursu dodatkowo odbierze cenną nagrodę rzeczową.

Zapraszamy do nadsyłania prac plastycznych i zachęcamy do dokładnego zapoznania się z Regulaminem Konkursu, który jest dostępny na stronie DWUP www.eures.dwup.pl.
Wszelkich informacji o konkursie udziela również Marta Kędzierska pod numerem telefonu 74-88 66 562 lub mailowo: marta.kedzierska@dwup.pl.

Pobierz:
Regulamin Konkursu
Załacznik 1 - Formularz zgłoszeniowy
Załacznik 2 - Oświadczenie "Prawa autorskie"
Załacznik 3 - Oświadczenie "Dane osobowe"

Wykonanie: itp.wroc.pl Strony internetowe Wrocław