Baner zdjęciowy Baner zdjęciowy Baner zdjęciowy Baner zdjęciowy
Prześlij odnośnik znajomemu Drukuj stronę Zapisz w formacie PDF

Powiadom znajomego o artykule

Konferencja: "Wyrównywanie szans na rynku pracy dla osób 50+ - Solidarność pokoleń"

 

Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich
oraz Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej
serdecznie zapraszają na konferencję regionalną
Wyrównywanie szans na rynku pracy dla osób 50+
- Solidarność pokoleńTermin: 15 listopada 2012 r.
Miejsce: Hotel Orbis Wrocław,
ul. Powstańców Śląskich 7, WrocławCelem konferencji jest promocja aktywności zawodowej kobiet i mężczyzn w wieku 50+ oraz wsparcie działań na rzecz wydłużenia aktywności zawodowej tych osób - zwłaszcza w aspekcie regionalnym.

Konferencja realizowana jest w ramach projektu systemowego pn.: Wyrównywanie szans na rynku pracy dla osób 50+", Priorytet I PO KL, Działanie 1.1 i wpisuje się w cykl działań o charakterze ogólnopolskim na rzecz promocji idei aktywności zawodowej kobiet i mężczyzn w wieku 50+.

Konferencja adresowana jest w szczególności do przedstawicieli administracji centralnej i regionalnej, instytucji rynku pracy, jednostek organizacyjnych pomocy społecznej, środowisk naukowych, organizacji pozarządowych i przedstawicieli mediów.

Uczestnikami konferencji będą m.in. przedstawiciele władz lokalnych, jednostek instytucji rynku pracy, realizatorzy projektów wspierających osoby w wieku 50+, a także firmy oraz instytucje stosujące politykę zarządzania wiekiem w regionie.

Konferencja odbędzie się z udziałem przedstawiciela Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Prosimy o rejestrację do 13 listopada 2012 r., za pośrednictwem formularza rejestracyjnego, znajdującego się na stronie internetowej projektu www.50plus.gov.pl
 

Konferencja jest bezpłatna.

 

Wykonanie: itp.wroc.pl Strony internetowe Wrocław