Baner zdjęciowy Baner zdjęciowy Baner zdjęciowy Baner zdjęciowy
Prześlij odnośnik znajomemu Drukuj stronę Zapisz w formacie PDF

Powiadom znajomego o artykule

Konferencja-"Rola całożyciowego doradztwa kariery w rozwoju regionu i Polski"

W dniu 29 września 2011r. odbyła się konferencja zorganizowana przez Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy w partnerstwie z Instytutem Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego i Narodowym Forum Doradztwa Kariery pt."Rola całożyciowego doradztwa kariery w rozwoju regionu i Polski".

Patronat Honorowy nad Konferencją objęli: Pani Katarzyna Hall-Minister Edukacji Narodowej, Pan Rafał Jurkowlaniec-Marszałek Województwa Dolnośląskiego, Pan prof. dr hab. Marek Bojarski - Rektor Uniwersytetu Wrocławskiego.

Do gości honorowych zaproszonych na konferencję należeli m.in. Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej - Pani Lilla Jaroń, Marszałek Województwa Dolnośląskiego - Pan Rafał Jurkowlaniec i przedstawiciele uczelni wyższych.

Celem konferencji było przedstawienie nowych trendów i kierunków zmian w poradnictwie zawodowym. Spotkanie miało także za zadanie integrację środowisk zaangażowanych w rozwój poradnictwa zawodowego.

Zostali zaproszeni, wybitni specjaliści z dziedziny psychologii i doradztwa zawodowego: z Zarządu Krajowego Narodowego Forum Doradztwa Kariery-Prof. Augustyn Bańka, dr Czesław Noworol i mgr Włodzimierz Trzeciak oraz z Uniwersytetu Wrocławskiego, Instytutu Psychologii: dr Alicja Keplinger, dr Bogna Bartosz, dr Henryk Jarosiewicz, dr Anetta Pereświet-Sołtan z Dolnośląskiej Szkoły Wyższej.

W ramach konferencji odbył się panel dyskusyjny pt. "Poradnictwo mity i rzeczywistość: perspektywa lokalna i globalna, perspektywa teoretyczna i praktyczna".

Konferencja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem doradców zawodowych reprezentujących publiczne służby zatrudnienia jak również resortu edukacji.

Serdeczne podziękowania składamy patronom honorowym, partnerom oraz wszystkim uczestnikom przedsięwzięcia.

Wykonanie: itp.wroc.pl Strony internetowe Wrocław