Baner zdjęciowy Baner zdjęciowy Baner zdjęciowy Baner zdjęciowy
Prześlij odnośnik znajomemu Drukuj stronę Zapisz w formacie PDF

Powiadom znajomego o artykule

Ogólnopolski Tydzień Kariery

Niezmiernie nam miło poinformować Państwa, że po raz trzeci z rzędu Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy został wyróżniony i nagrodzony przez Stowarzyszenie Doradców Szkolnych  i Zawodowych za udział w III Ogólnopolskim Tygodniu Kariery, który odbywał się  w dniach 17-21.10.2011r. pod  patronatem Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Ogólnopolski Tydzień Kariery (  OTK), to coroczna akcja Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej mająca na celu inspirowanie ogólnopolskich i lokalnych inicjatyw, działań i kreatywności na rzecz rozwoju poradnictwa zawodowego, wzmocnienia świadomości potrzeby wsparcia dla lepszej edukacji, pracy i kariery każdego obywatela.

W 2011r. Centra Informacji i Planowania Kariery Zawodowej DWUP zaprosiły do współpracy  56 partnerów  w tym, m.in. szkoły i uczelnie publiczne oraz niepubliczne,  poradnie psychologiczno- pedagogiczne, OHP, powiatowe urzędy pracy,  Klub Integracji Społecznej, Agencje zatrudnienia, Agencję Rozwoju Regionalnego, Zakład Karny, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Stowarzyszenia i Fundacje, prywatnych przedsiębiorców, lokalne media i portale internetowe.

W naszych działaniach uczestniczyło bezpośrednio 1835 osób, a  informacje z przebiegu OTK ukazały się na wielu stronach internetowych, w lokalnej TV; szacunkowa liczba osób, które miały możliwość zapoznania się z naszymi działaniami przekroczyła 1,5 mln.

Wszystkim partnerom składamy serdeczne podziękowania  mając nadzieję na współpracę także  w następnej edycji Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery.


Działania CIiPKZ w Jeleniej Górze w ramach OTK >>>
Działania CIiPKZ w Legnicy w ramach OTK >>>
Działania CIiPKZ w Wałbrzychu w ramach OTK >>>
Działania CIiPKZ we Wrocławiu w ramach OTK >>>

 

Wykonanie: itp.wroc.pl Strony internetowe Wrocław