Baner zdjęciowy Baner zdjęciowy Baner zdjęciowy Baner zdjęciowy
Prześlij odnośnik znajomemu Drukuj stronę Zapisz w formacie PDF

Powiadom znajomego o artykule

Konwent Dyrektorów Wojewódzkich Urzędów Pracy

W dniach 15-17.09.2013r. dyrektorzy 16 Wojewódzkich Urzędów Pracy z całej Polski obradowali w Czeszowie (powiat trzebnicki) w ramach kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konwentu Dyrektorów Wojewódzkich Urzędów Pracy, któremu w bieżącym półroczu przewodniczy Dyrektor Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy, Monika Kwil-Skrzypińska. 

Tematem przewodnim spotkania była rola publicznych służb zatrudnienia w kontekście projektu zmiany ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy oraz projektu podziału środków EFS w ramach nowej perspektywy finansowej UE 2014-2020 w programie POWER.

W czasie konferencji odbyły się konsultacje z Sekretarzem Stanu w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej, Jackiem Męciną oraz Zastępcą Dyrektora Departamentu Zarządzania EFS w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego, Aleksandrą Dmitruk.  W obradach uczestniczył Sekretarz Województwa Dolnośląskiego, Dariusz Kowalczyk oraz Posłanka na Sejm RP, Przewodnicząca Sejmowej Podkomisji Nadzwyczajnej, Izabela Katarzyna Mrzygłocka.

Wykonanie: itp.wroc.pl Strony internetowe Wrocław